Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı Yapıldı

Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu Haftalık Olağan toplantısını gerçekleştirdi. Mersin temsilcisi kulüp, hedefine 1’inci Lig’i aldıklarını belirtti.

Tarsus İdman Yurdu Tesisleri’nde Yönetim Kurulu Haftalık Olağan toplantısı düzenlendi. Tesislerde yer alan idari binada gerçekleşen toplantıya katılanlar arasında Onursa Başkan ve Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan da yer aldı.

Toplantı sonrasında açıklama yapan Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Hakan Canan Can takımın genel durumuna ilişkin bilgilendirme açıklamasında bulundu.

Tarsus İdman Yurdu takımının iskeletinin korunduğuna dikkat çeken Hakan Canan Can, takviye oyuncularla da başarılı bir sezon geçirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Hafta sonunda Vanspor ekibi ile kozlarını paylaşacaklarını hatırlatan Basın Sözcüsü, bu maçta ilk galibiyeti alacaklarına da inandıklarına vurgu yaptı.

1-2 Transfer Daha Gelebilir

En büyük destekçilerinin Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan olduğuna dikkat çeken Can, kendisinin görüşlerinin de büyük öneme sahip olduğuna değindi.

Tarsus İdman Yurdu olarak amaçlarının açık olduğunun altını çizen basın sözcüsü, kulübün eski başkanı ve yeni başkanı ile de uyum içerisinde olduğunu ekledi. Hedefte güzel futbol ortaya koyarak üst lige demir atmanın olduğunu belirterek de, 1-2 transfer daha yapabileceklerinin mesajını verdi.

Güncel Yazılar