İçel İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu’ndan Video İle Evde Kal Çağrısı

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde spor kulüpleri de taraftarlarına ve şehirlerine evde kalınması için çeşitli kampanyalar düzenleyerek çağrıda bulunuyor.

Çin’de başlayan ve küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu süreçte spor kulüpleri de taraftarına ve şehrine destek için büyük bir çaba sarf ediyor ve evde kalmaları için çeşitli mesajlar gönderiyorlar.

Mersin temsilcisi olan Tarsus İdman Yurdu ekibinde de, duruma ilişkin çağrı oyunculardan geldi. Nurullah Kaya, Ali Yavuz Kol, Asım Hamza Çebi, Onur Şirin, Mehmet Cansın Çiçek ve Çağrı Yasak da bir video paylaşarak evde kal çağrısında bulundu.

Mutlu Günler İçin Evde Kal Türkiye

Tarsus İdman Yurdu kaptanlarından olan 33 yaşındaki Nurullah Kaya, bu süreç için mesaj gönderenlerden biri oldu. Rahatça sarılabileceğimiz günlerin gelmesi için evinde kal Türkiye şeklinde seslenen başarılı oyuncunun yanı sıra, takımdaki 19 yaşında olan genç oyuncu Asım Hamza Çebi de yine başka bir destek vererek, mutlu günler için evde kalınması gerektiğini ifade etti.

Öte yandan takımın başarılı defans oyuncusu olan Onur Şirin de, yine de sağlıklı günler için evde kalınması gerektiğinin altını çizen sporculardan oldu.