Ragıp Narin

Ragıp Narin Mersin İdman Yurdu’na İlişkin Çarpıcı Konuştu

Mersin İdman Yurdu ekibinde toplam 2 yıl boyunca forma terletmiş olan Ragıp Narin, futbolu bırakma kararını ise Hatayspor’da aldı. Futbol kariyerini bırakma kararının ardından ise aile şirketinin işlerine yoğunlaşan eski futbolcu, ayrıca bu dönemde sanatla da yakından ilgilenmeye başladı. Öte yandan futbola ilişkin çarpıcı açıklamalarda da bulunan sporcu, altyapıda şike döndüğünü ve bunu da sonrasında öğrendiğini ifade etti.

Mersin İdman Yurdu ekibinde 2 sene boyunca forma giyen ve futbolu da Hatayspor’da futbolu bırakma kararı alan sporcu, sonrasında futbola ilişkin bilinmeyenleri açığa çıkarttı. Altyapıda şike döndüğünü ifade eden sporcu, bunu da sonrasında öğrendiğini ekledi.

2017 yılında futbolu bırakan başarılı oyuncu, Mersin İdman Yurdu ekibinin altyapısına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiye’de torpil yoksa, her sektörde olduğu gibi futbolda da bir mevkiye gelinmediğini de belirtti.

Altyapıda Şike Vardı

Kendi oynamış olduğu Mersin İdman Yurdu altyapısında şike döndüğünü söyleyen eski futbolcu, şike döndüğünü belirtirken, bunu ise sonrasında öğrendiğini söyledi.

Maçların kaçak iddiada bahse açıldığını ve bu olayları da Hatayspor’a da transfer olduktan sonra da öğrendiğini ifade etti. Futbolda yaş sıkıntısı olduğunun da altını çizen Ragıp Narin, futbolcunun ise 30’undan sonra bu mesleği bıraktığını belirtti. Fakat sanatçının ölene kadar sanatını icra ettiğini vurguladı.

Güncel Yazılar