Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Yarın Vanspor Ekibini Konuk Edecek

Pazar günü Vanspor ekibini konuk etmeye hazırlanan Tarsus İdman Yurdu ekibi son antrenmanına bugün çıkıyor. Antrenmanın ardından kampa girecek ekip, maç saatini saymaya girişecek.

Mersin temsilcisi Tarsus İdman Yurdu ekibi, yarın kendi evinde Vanspor ekibini konuk edecek. Saat 15:30’da Tarsus İlçe Stadyumu’nda oynanacak mücadelenin son hazırlıkları ise bugün yapılıyor.

Yarın ilk resmi maçına çıkmaya hazırlanan Mersin ekibi,  bu sezon 2. Lig Kırmızı Grup’ta iyi bir mücadele sergileyerek şampiyon olmak istiyor. Tarsus İlçe Stadyumu’nda oynanacak mücadelenin yönetiminde ise Kayseri bölgesinden hakem Necati Selçuk Şahin görev alacak.

Necati Selçuk Şahin’in yardımcılık görevlerini ise Hacı Mehmet Ekmekyermez ve Hüseyin Can üstlenecekler. Öte yandan oyunun dördüncü hakemi ise Ramazan Haymana olacak.

Son antrenmanına bugün çıkacak olan Tarsus İdman Yurdu ekibi, hazırlıklarını da bugün tamamlamış olacak. Hazırlıklarını tamamladıktan sonra ise maç saatini beklemeye başlayacak olan sarı lacivertli takım, ilk resmi maçından da galibiyetle ayrılmak istiyor.

Hedef Şampiyonluk

Bu sezon iddialı olan ve şampiyonluk isteyen Mersin ekibi, çalışmalarını da bu anlamda tempolu bir şekilde sürdürüyor.

Yarın saat 15:30’da Tarsus İlçe Stadyumu’nda oynanacak mücadelede koronavirüs tedbirleri gereği ise seyirci olmayacak.

Güncel Yazılar