Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Oyuncularından İsyan Gerçekleşti

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Tarsus İdman Yurdu ekibinin başarılı oyuncuları, ortak bir bildiri yayınladı. Yayınlanan ortak bildiri ile kulüp yönetimi ve belediye başkanına isyan edildi.

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadelede eden Tarsus İdman Yurdu oyuncuları, hep birlikte hareket ederek bildiri yayınlama kararı aldılar. Sarı lacivertli sporcular yayınlanan bildiride hem kulüp yönetimine hem de belediye başkanına isyanda bulundular.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Tarsus İdman Yurdu sporcuları, 8 ay öncesinde maddi sorunlar sebebiyle açıklama yaptıklarının hatırlatmasını yaptı. Şimdi ise futbolcular olarak bir açıklama daha yapma gereği duyduklarını belirttiler.

Birlik olan oyuncular, artık kendilerine ödeme yapılmasını ve hak edişlerin verilmesini istemediklerini duyurdular.

Federasyon yolu ile zamanı geldiğinde haklarını arayacaklarını belirten sarı lacivertli oyuncular, ödemenin defalarca yarın yapılacağının söylenerek sonraki gün telefonlara bakılmadığını ekledi.

Artık Beklentimiz Yok

Sokaklarda, toplantılarda Tarsus İdman Yurdu Kulübü’nü önemseniyormuş gibi yapıldığını ve aslında hiçbirinin de umurunda olmadığını belirten oyuncular, kulübün umurda olmadığının açıkça ifade edilmesini söyledi.

Futbolcu grubu olarak kendilerinin çok yorulduğunu da belirten oyuncular, artık bir beklentilerinin de olmadığını ifade etti.

Tarsus İdman Yurdu’nun diğer takım Mersin İdman Yurdu ile aynı sorunu yaşamaması adına da talepte bulundular.

Güncel Yazılar