Nurullah Kaya

Nurullah Kaya Tarsus İdman Yurdu’nun Durumunu Anlattı

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Tarsus İdman Yurdu takımında forma giyen Nurullah Kaya, takımının durumuna ilişkin açıklama yaptı. Üst üste 5 kez galibiyet aldıklarını söyleyen tecrübeli sporcu, sadece Manisa ekibine yenildiklerini söyledi. Koronavirüs salgınının ise takımın hızını aldığını ekleyen oyuncu, her şey yoluna girdiği zaman hedefe ulaşabileceklerine dikkat çekti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus İdman Yurdu takımının başarılı oyuncusu Nurullah Kaya, önemli açıklamalarda bulundu.

Alt liglerin sesi olarak bilinen sosyal medya hesabında moderatör Abdullah Akgül’ün sorularına cevap veren tecrübeli sporcu, koronavirüs günlerini anlattı.

5 Kez Üst Üste Galibiyet Aldık

Futbolun olmadığı günlerin çok sıkıcı olduğunu ekleyen sporcu, her şeyin alışılmışın dışında gittiğine dikkat çekti. En kısa sürede söz konusu süreci atlatmak için dileklerde bulunan oyuncu, takımına ilişkin de konuştu.

Tarsus İdman Yurdu ekibinin ikinci yarıya kötü başlamış olduğunu söyleyen Nurullah Kaya, seri yakaladıklarını ve 5 kez üst üste galibiyet yaşadıklarını belirtti. Son maçın ise Manisa ile olduğunu belirten Kaya, Ege ekibine karşı yenilgi aldıklarını ifade etti.

Play-off potasına yakın olduklarına da dikkat çeken sporcu, özellikle deplasmanda oynadıkları Afyonspor mücadelesinin büyük bir öneme sahip olduğunu ekledi.