Mersin İdman Yurdu

Mersin İdman Yurdu Taraftarlarından Destek

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Mersin İdman Yurdu tribünün emektar taraftarlarından Serkan için destek eli geldi. Salgın sürecinde zor günlerin yaşandığı bu sıkıntılı dönemde, senelik ev kirası, hastane masrafları ve okul masrafları sıkıntısı için Bekir Karaoğlan ve arkadaşları, birlik oldular. Ve tribün emektarlarından biri olan Serkan’a destekte bulundular.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada zorlu bir dönemin yaşanmasına neden oldu. Yüz binden fazla kişinin hayatını kaybetmiş olduğu pandemi döneminde, neredeyse tüm sektörler durma noktasına geldi. Küresel çaplı bir ekonomik krizin de yaşandığı zorlu günlerde, pek çok kişi işsiz kaldı ve temel ihtiyaçlarını karşılayamam durumu ile karşı karşıya geldi.

Serkan’a Uzanan Yardım Eli

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Mersin İdman Yurdu ekibinin emektar taraflarından biri olan Serkan da bu süreçte zorluk yaşayan isimlerden biri oldu.

Ev kirasını ödeyemeyen, hastane ve çocuğunun eğitim masraflarını karşılayamayan taraftar için tribün harekete geçti. Ve Mersin İdman Yurdu tribünün emektarlarından biri olan Serkan’a yardım eli uzatıldı.

Zor bir dönemden geçen Serkan için bir araya gelen taraftarlar da, toplanan yardımla zor durumda olan Serkan için harekete geçti. Senelik ev kirası, hastane masrafları ve çocuğunun eğitim masraflarını da karşılama kararı aldı.

Güncel Yazılar