İdman Yurdu 1925

Ali Yücelen’den Mersin İdman Yurdu Açıklamaları

İş insanı Ali Yücelen, Mersin şehrinde en az 2 ya da 3 tane şirket haline gelmiş spor kulübünün olması gerektiğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TUGİAD) Başkanı ve aynı zamanda Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olan Ali Yücelen, Mersin içerisinde yer alan spor kulüplerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Mersin İdman Yurdu ve Anamurspor Kulüplerine ilişkin görüşlerini belirten Ali Yücelen, şehirde şirket haline gelmiş en az 2 ya da 3 tane spor kulübü olması gerektiğini ifade etti.

Sevginin Vücut Bulmuş Hali

Mersin İdman Yurdu ve Anamurspor kulüpleri için konuşan iş insanı, artık iki kulübün de şirket haline gelmesi gerektiğine dikkat çekti. Bu görüşünü ise 2015 yılından bu yana savunduğunu dile getiren Dernek Başkanı, özellikle de Mersin İdman Yurdu ekibine ilişkin konuştu. Kulübün memleketteki insanların sevgilerinin vücut bulmuş hali olduğunu ekledi.

Herkesin bu takımın maçlarını takip ettiğini vurgulayarak, galibiyet durumlarında ise birbirini tanımayan insanların birbirlerine sarıldıklarını söyledi. Her kültürün içerisinde spor ve sanatın olduğuna da vurgu yapan Yücelen, Mersin’in de Türkiye’nin en köklü şehirlerinden biri olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar