Kırmızı Şeytanlar

Kırmızı Şeytanlar Taraftar Grubu’ndan Yeni Açıklama

Geçtiğimiz haftalarda sıkça gündeme gelen meselelerden biri de İçel İdman Yurdu taraftar grubu olan Kırmızı Şeytanlar’ın takımdan desteğini çekmesi olmuştu.

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibinin taraftar grubu olan Kırmızı Şeytanlar, önceki günlerde kulüpten desteğini geri çektiğini duyurmuştu. Bunun nedenini ise istediklerinin kulüp tarafından karşılanmaması olarak açıklamışlardı.

İçel İdman Yurdu yönetimine yazılı olarak açıklama yapan Kırmızı Şeytanlar, Tribün Liderlerine her ay nakdi yardım yapıldığına ilişkin maddeyi eleştirmişti. Bu durumu ise kamuoyuna açıklama gereği duyduklarını belirten taraftar grubu, otobüs ve deplasman giderleri için havalenin yapıldığının doğru olduğunu belirtti.

Söylenildiği Gibi Değil

Bu yardımı ise Şeytanlar Grubu olarak her yerde dile getirdiklerini belirterek, giderin Kırşehir, İskenderun, Reyhanlı Aksaray, Türkiye Kupası Denizlispor ve Osmanlıspor maçlarının otobüs ücretlerinde kullanıldığına dikkat çekildi.

Öte yandan Mersin’de oynanan Ceyhanspor maçı için de Silifke’den otobüs kaldırıldığının bilgisi paylaşıldı. Bu maç öncesinde Mersin’i harekete geçirmek adına kiralanan duyuru arabasından da bahsedildi. Sezon başında 3 adet davul alındığı ve sezon içerisinde de bu davullara deri alındığı belirtildi.

Fakat söylendiği gibi taraftar grubunun liderlerinin maddi bir destek almadığı ve yönetimin verdiği desteğin ise yalnızca otobüs firmalarında ve spor büroda kayıtlarının olduğuna dikkat çekildi.

Güncel Yazılar