Meskispor

Meskispor Fatih Şen İle Anlaştığını Resmen Duyurdu

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Meskispor, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma süreci ile devam ediyor. Yeni sezonda daha iyi sonuçlar elde etmek isteyen Mersin temsilcisi, yapmış olduğu transferlerle de takımını daha da iddialı hale getirmek istiyor. ,

Yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir mesai ile sürdüren Meskispor ekibinde, bir transfer daha resmen gerçekleşti. Yeni sezonun başlamasına az bir zaman kala transfer çalışmalarının daha da tempo kazandığı süreçte, Mersin ekibi orta saha oyuncusu olan Fatih Şen ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Gelecek sezona daha güçlü bir takımla yeşil sahalarda mücadele etmek isteyen Meskispor ekibi, transfer çalışmalarına da ciddi anlamda önem gösteriyor. Mavi beyazlı takım son olarak ise deneyimli oyuncu Fatih Şen ile anlaştığını duyurdu.

Orta saha mevki oyuncusu olan Şen ile anlaştığını duyuran kulüp, transfer çalışmalarına ise devam ediyor.

409 Maç 25 Gol

Son olarak 3. Lig takımlarından olan Kızılcabölük ekibinde forma terleten deneyimli oyuncu, burada 21 maçta görev almış ve 1 gole adını yazdırmıştı.

Futbol kariyeri sürecinde toplamda 409 maçta forma terleten Fatih Şen, 25 gole de imzasını atmıştı.

Transfer sonrası açıklama yapan Kulüp Müdürü Ömer Çetin, Fatih Şen’i kadroya kattıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Güncel Yazılar