Kılıç Silifke İdman Yurdu

Kılıç Silifke İdman Yurdu Başkanı Açıklama Yaptı

Mersin temsilcisi Kılıç Silifke İdman Yurdu Kulübü Başkanı Gürhan Dölek, yeni sezonun öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. 2020-2021 sezonundaki rakiplerinin belli olmasının ardından konuşan yönetici, kulüp için hayırlı olsun dileklerinde de bulundu. Takımı bütçe doğrultusunda güzel bir şekilde kuracaklarına ilişkin de bilgi verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını, beraberinde spor faaliyetlerinde büyük aksaklıkların yaşanmasına neden oldu. Bu süreçte uzun bir dönem askıda kalan liglerde, voleybol için ise tescil edilme kararı alınmıştı.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından alınan kararla şampiyon belirlenmeden tescil edilen liglerde, yeni sezon için ise hazırlıklar hızlandırma sürecine girdi.

Bir süredir transfer çalışmaları ve kadro yapılandırma hazırlıklarını sürdüren spor kulüplerinde, planlamalar ise başladı.

Yeni Sezona Hazırlık

Mersin temsilcisi Kılıç Silifke İdman Yurdu Kulübü Başkanı Gürhan Dölek, 2020-2021 sezonunda rakiplerinin belli olmasının ardından ise açıklama yaptı. Yeni sezon için Silifke’ye ve kulübe hayırlı olsun dileklerinde bulunan yönetici, federasyonun açıkladığı takımları belirtti.

Gelecek sezonda Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından duyurulan rakiplerde, Aksaray MTAL, Korkuteli Belediye, Develi Belediyespor, Gezlevispor, Ilgın Uğurspor, Pema Kolej, Nevşehir Belediyespor, Ürgüpspor olduğu bilgisini verdi. Bütçe doğrultusunda güzel, başarılı bir takım kurarak hedefleri de gerçekleştireceklerinin altını çizdi.

Güncel Yazılar