İdman Yurdu 1925

İdman Yurdu 1925 Yeni Sezona Hazırlık Yapıyor

İdman Yurdu 1925 ekibinin başarılı Teknik Direktörü Cemal Koç önemli açıklamalara imza attı. Teknik adam, yönetimin belli olmasının ardından, dış transfere başlayacaklarının bilgisini verdi. Dış transferde de 2 oyuncu istediğini belirterek, milli olmuş, 1. Lig, 2 .Lig ve 3. Lig kariyerli oyuncular olmasına dikkat çekti. Görüşmelerin devam ettiğini ekleyerek, takıma kazandırmak için dilekte bulundu.

Gelecek sezonda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek İdman Yurdu 1925 ekibi, Mersin’i temsil etmek için sıkı hazırlık yapıyor. Şehri temsil edecek 4 takımdan biri olan kulüp, transfer çalışmalarına da hazırlanmaya başladı.

Önceki sezonda takımını çalıştıran Teknik Direktör Cemal Koç ile yola devam edecek olan İdman Yurdu 1925 ekibi, yeni hedeflerle yoluna devam etmeye de hazır durumda.

Yönetim Belli Olunca Dış Transfere Geçilecek

İmza töreni sonrasında açıklama yapan Teknik Direktör Cemal Koç ise, transfere ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Yeni sezonda tekrardan İdman Yurdu 1925 Kulübü’nü çalıştıracaklarını belirten teknik adam, iç transferde kendi istediği oyuncularla anlaşıldığının bilgisini verdi. Bazı futbolculardan haber beklediklerinin de altını çizen çalıştırıcı, Mersin futbolcularla anlaştıklarını da vurguladı.

Dış transferde ise istediği oyuncuların olduğunu ekleyerek, grupta oynayan ve önceki seneden takip ettiği isimler olduğunu ekledi. Yönetimin belli olmasından sonra da dış transfere başlayacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar