İdman Yurdu 1925

İdman Yurdu 1925 Kulübü Oğuzhan Dertli ile Anlaştığını Duyurdu

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İdman Yurdu 1925 ekibi yeni sezon için transfer çalışmalarına yoğun mesai harcayarak devam ediyor. Ekibin son olarak kale için yeni bir isimle anlaştığı öğrenildi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İdman Yurdu 1925 ekibi, yeni sezon için sıkı bir hazırlık sürecine girişti. Yeni sezonda çok daha iddialı ve güçlü bir ekip kurmak isteyen takım, profesyonel lig umutları için transfer hazırlıklarını da sürdürüyor.

Edinilen bilgilere göre Mersin temsilcisi kulüp, son olarak kale mevki için transfer gerçekleştirdi. Kırmızı lacivertli ekip son yaptığı transferde, Osmaniye temsilcisi olan Tüysüzspor’da forma terleten Oğuzhan Dertli ile anlaştı.

Galatasaray Altyapısında Yetişti

Transfere ilişkin açıklama ise İdman Yurdu 1925 Kulübü’nden yazılı olarak gerçekleşti. Kırmızı lacivertli kulüp tarafından yapılan açıklamada, Galatasaray altyapısında yetişmiş olan, futbol kariyeri sürecinde ise Hatayspor, Osmanlıspor ve Tüysüzspor ekiplerinde forma terleten genç kaleci Oğuzhan Dertli ile anlaşıldığı ifade edildi.

Yeni sezona sıkı bir hazırlık süreci ile başlayan Mersin temsilcisi ekip, daha iddialı bir kadro kurmak için de yoğun mesai harcamaya devam edecek. Amatör ligden profesyonel lige yükselmek isteyen takımda, antrenmanlar da tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Yazılar