İdman Yurdu 1925

İdman Yurdu 1925 ile Mert Gün’ün Yolları Ayrıldı

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İdman Yurdu 1925 ekibi 2020-2021 sezonu için hazırlıklarını tempolu bir şekilde sürdüren kulüplerin başında geliyordu. Yeni sezon takviyelerinde Mert Gün ile anlaşmaya varan kulüpte, beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Yeni transferlerden olan sporcu, kırmızı lacivertli kulüple yollarını ayırma kararı aldığını resmen açıkladı.

Kulüp ve taraftar açısından beklenmeyen bir ayrılık olan Gün’ün kararının, yapmış olduğu açıklama sonrası ailevi sebeplerden kaynaklandığı bilgisi edinildi. Sporcu yayınladığı mesajda yeni sezonda kulübe başarı dileklerinde de bulundu.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Mersin temsilcisi İdman Yurdu 1925 ekibinde, yeni sezon için transfer çalışmalarına sıkı bir süreç ile devam ediliyor. 2020-2021 sezonu için takviyelerde bulunan kırmızı lacivertli kulüp, geçtiğimiz süreçte ise Mert Gün ile anlaşmıştı.

Yeni Sezon İçin Başarı Diledi

İdman Yurdu 1925 Kulübü’nün yeni transferi olan Mert Gün ise, beklenmeyen ayrılık haberini bizzat kendisi verdi. Kırmızı lacivertli takımla yollarını ayırdığını belirten milli sporcu, nedeninin ise ailevi durumlardan kaynaklandığını belirtti.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Mert Gün, yapmış olduğu açıklamada, daha önce anlaşmış olduğu İdman Yurdu 1925 Kulübü ile ailevi sebeplerden dolayı ayrılmış olduğunu ifade etti. Yeni sezonda kulübe başarı dileklerinde bulunmayı da ihmal etmedi.

Güncel Yazılar