İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Şampiyonluk Kutlamaları Devam Ediyor

TFF 3’üncü Lig’e Bölgesel Amatör Lig’den yükselen İçel İdman Yurdu, şampiyonluk sevinçlerine tüm heyecanıyla devam ediyor. Mersin İdman Yurdu Meydanı’nda taraftarlarla kutlanan şampiyonluk sevinci, program dahilinde gerçekleşti.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun da kararıyla profesyonel lig olan 3’üncü Lig’e yükseldi. Mersin temsilcisinin büyük sevinci taraftarlar eşliğinde program dahilinde Mersin İdman Yurdu Meydanı’nda gerçekleşti.

Programa katılım gösterenler arasında, Mersin Valisi Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz da yer aldı. Öte yandan şampiyonluk kutlamalarında bulunan isimler arasında MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol ve İçel İdman Yurdu taraftarları da katılım gösterdi.

Mersin İdman Yurdu Meydanı’nda gerçekleşen şampiyonluk kutlamaları öncesinde ise yönetim, futbolcular ve teknik heyet ise eski stadyum önünde buluştular.

Şehre Profesyonel Futbol Takımı Kazandırdık

Üstü açık otobüse binen İçel İdman Yurdu ekibi, konvoy beraberliğinde de Adnan Menderes  Bulvarı’nın sonuna kadar gittiler. Sonrasında Mersin İdman Yurdu Meydanı’na gelen ekip, heyecanlı kutlamalarına da devam ettiler.

Kutlamanın açılış konuşmasını ise İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık gerçekleştirdi. Ve konuşmasında Mersin’e tekrar profesyonel ligde temsil edecek bir takım kazandırdıklarının da altını çizdi.

Güncel Yazılar