İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Kırşehir Belediyespor ile Hazırlık Maçına Çıkacak

Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan İçel İdman Yurdu ekibi, hazırlık maçları ile çalışmalarına devam ediyor.

Önceki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibi, koronavirüs salgını nedeniyle ligi tamamlayamadı. Liglerin tescil edilmesinin ardından ise Türkiye Futbol Federasyonu tarafından şampiyon ilan edilen Mersin temsilcisi, bu şampiyonlukla profesyonel lig olan TFF 3. Lig’e yükselmiş oldu.

Yeni sezonda profesyonel ligde mücadele etmeye hazırlık yapan İçel İdman Yurdu ekibi, çalışmalarına da bu yönde yoğunluk verdi.

Sıkı bir hazırlık sürecinden geçen kırmızı lacivertliler, çalışmalar kapsamında ilk hazırlık maçını ise Kırşehir Belediyespor ekibi ile gerçekleştirecek.

Mersin’i yeni sezonda profesyonel lig olan TFF 3. Lig’de temsil etmeye hazırlanan İçel İdman Yurdu ekibi, antrenmanların yanı sıra transfer çalışmalarına da ağırlık veriyor. Yeni sezonda daha da iyi olmayı ve 2. Lig’e yükselmeyi hedefleyen ekip, çalışmalar kapsamında da hazırlık maçı ile devam edecek.

Yeni Sezona Hazırlık

2. etap kamp çalışmalarının devam ettiği süreçte, Mersin temsilcisi 8 Eylül Salı günü Kırşehir’de Kırşehir Belediyespor ile de ilk hazırlık maçını yapacak. Ekip, yeni sezon için hazırlık sürecine ise sıkı bir tempo ile devam edecek.

Güncel Yazılar