İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu İçin Hazırlıklar Başladı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle futbola verilen aranın ardından, liglerin tekrar başlamasına ilişkin karar verildi. Maç hazırlığına başlayan ve antrenmanlarını sıkı programla sürdüren ekiplerin yanı sıra, dezenfekte işlemlerine başlandı.

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibinin kullanmakta olduğu Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi’nde temizlik işlemleri başladı. Toroslar Belediyesi tarafından dezenfekte edilen tesis, kırmızı lacivertli sporcular gelmeden hazır hale getirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan sağlık talimatlarına göre hazır hale getirilen Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi, 22 Haziran’a hazırlanacak.

Koronavirüs salgını sebebiyle 19 Mart günü askıya alınan liglerin başlamasına karar verildi. Her lig için farklı tarih verilirken, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig için de 18 Temmuz kararı belirlendi.

Toroslar Belediyesi Dezenfekte Ekibi Gönderdi

Bu kapsamda ligde mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibi de maç hazırlıklarına 22 Haziran’da başlama kararı aldı. Kırmızı lacivertli sporcuların top başı yapacağı tarihe kadar ise takımın tesislerinde dezenfekte işlemlerinin başladığı öğrenildi.

Toroslar Belediyesi tarafından dezenfekte edilen Prof. Dr. Aziz Sancar Gençlik Merkezi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenen talimatlar dahilinde temizlendi.

22 Haziran’da topbaşı yapacak olan Mersin temsilcisi, 18 Temmuz’a kadar burada yoğun bir tempo ile çalışacak.

Güncel Yazılar