İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu İbrahim Baş İle Yoluna Devam Ediyor

Bölgesel Spor Toto Amatör Lig’de mücadele eden ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından şampiyon ilan edilerek 3. Lig’e yükselen İçel İdman Yurdu yoluna İbrahim Baş ile devam etmeye karar verdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Spor Toto Amatör Lig adına tescil kararı aldığını açıklamıştı. Bu kararın ardından Mersin temsilcisi İçel İdman Yurdu da şampiyon olarak ilan edilen  takım olmuştu.

Amatör ligden profesyonel lige yükselme başarısı gösteren İçel İdman Yurdu, gelecek sezon hazırlıklarına da tüm hızıyla başladı.

Yeni sezonda profesyonel ligde mücadele etmeye hazırlanan Mersin temsilcisi, son derece önemli bir karar aldığını açıkladı ve yoluna Teknik Direktör İbrahim Baş ile devam edileceğinin bilgisini verdi.

Metin Saltık Açıkladı

Önceki hafta Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup şampiyonluğunu coşkulu bir organizasyon ile kutlayan İçel İdman Yurdu, hemen ardından da gelecek sezon hazırlıklarına başladı.

Kırmızı lacivertli takımda transfer çalışmaları büyük bir heyecanla sürerken, Mersin temsilcisinin yeni sezonda da Teknik Direktör İbrahim Baş ile yola devam edeceği bilgisi edinildi.

Bu sene takımı çalıştıran ve şampiyonluk sevincini yaşayan tecrübeli teknik adamın haberini ise, Kulüp Başkanı Metin Saltık verdi.  

Güncel Yazılar