Ender Özrinç

Ender Özrinç Kongrede Tek Aday Konumunda Yer Alıyor

TFF 2. Lig’de Mersin’i temsil eden tek takım olma özelliğine sahip olan Tarsus İdman Yurdu için kritik bir süreç başlıyor. Gelecek günlerde gerçekleşecek olan kongrenin öncesinde ise takımda tek adayın yer alması tepki çekti. Bu süreçte adaylığını resmen açıklayan isim ise Ender Özinç oldu.

Mersin’in TFF 2. Lig’de tem temsilcisi olma özelliğine sahip olan Tarsus İdman Yurdu için kritik süreç başladı. Gelecek günlerde gerçekleşecek kongrenin heyecanı tüm takımı ve camiayı heyecanlandırırken, kongrede tek aday ise Ender Özrinç olacak. Bunu resmen açıklayan Özrinç’in ise ekonomik sebeplerden dolayı yükü kaldıramayacağına yönelik endişeler yaşanıyor.

Gelecek sezonda İçel İdman Yurdu ve Tarsus İdman Yurdu için belirsizlik süreci yaşanmaya devam ediyor. Gelecek günlerde kongreye gidecek olan Tarsus İdman Yurdu’nda ise adaylığa ismini veren tek kişi Ender Özrinç oldu.

Maddi Konuda Yetersiz Gelebilir

Özrinç’in tek aday olmasının yanı sıra, ekonomik konudan ise yetersiz olarak görülmesi, camiada hareketlilik yarattı.

6 Ağustos günü gerçekleşecek olan kongrenin heyecanı ve hazırlıkları devam ederken, kulübün formasını terleten Ender Özrinç’in ise aday açıklaması Mayıs ayında gelmişti. Sarı lacivertli tek aday konumunda olması ile dikkatleri çekmesinin yanı sıra, maddi konudan yetersiz geleceği düşüncesi de sık sık gündem olan başlıklar arasında yer alıyor.  

Güncel Yazılar