Mustafa Gültak

Mustafa Gültak Sabah Sporuna Katıldı

Spora karşı sevgisi ile bilinen Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, sağlıklı yaşam adına başlatılan sabah sporu etkinliğine katılarak vatandaşlarla spor yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzunca bir müddet sokağa çıkma yasağı nedeniyle evde kalındı. Bu dönemde sağlığın ve sporun önemi ise bir kez daha ortaya çıktı.

Yasakların kaldırılmasının ardından ise Akdeniz Belediyesi Başkanı Mustafa Gültak harekete geçerek, yepyeni bir projeye imza attı. Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Haydi Akdeniz’ kampanyasına ise ilgi büyük oldu.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın amaç edinildiği kampanyada, vatandaş hep birlikte spor yapmak için harekete geçti. Ve uzman antrenörler eşliğinde sabah sporu yapılmaya başlandı.

Sabah sporu etkinliğine katılım sağlayan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak da , her yaştan sporseverlerle sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi ve sporunu tamamladı.

Eski Günlerine Döndü

Seyfi Ali Türkoğlu- Şafak Erdur Spor Tesisleri’nde sabah erken saatte başlayan etkinliğe ise talep büyük oldu. Mustafa Gültak’ın yanı sıra, katılım sağlayanlar arasında Başkan Yardımcısı Zafer Şahin Özturan da yer aldı.

Gençlik yıllarında da profesyonel olarak futbol yapan Gültak, koşu ve idmanın sonrasında da futbol topu ile kaleye şutlar çekti ve ağları havalandırdı.

Güncel Yazılar