Ayyüce Çınar

Ayyüce Çınar’a Alper Potuk Sürprizi

Mersin’de yaşayan 23 yaşındaki Ayyüce Çınar için Fenerbahçeli Alper Potuk’tan sürpriz buluşma geldi. Sinir sistemindeki kötü huylu tümör ve yumuşak doku kanseri sebebiyle bir süredir tedavi altına olan Çınar, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği bir sürpriz ile telefon üzerinden Alper Potuk ile görüntülü görüştü.

Mersin Tarsus’ta yaşayan Ayyüce Çınar, sinir sistemindeki kötü huylu tümör ve yumuşak doku kanseri sebebiyle zorlu bir tedavi süreci görüyor. Yaşamış olduğu zorlu dönemde hayatta kalmak için ciddi bir savaş vermeye devam ediyor.

Sosyal medyayı ise son derece aktif olarak kullanan Ayyüce Çınar, özellikle Fenerbahçe taraftarlığı ile ön plana çıkan isimlerden biri oldu. Bunu öğrenen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de hemen harekete geçti. Alper Potuk hayranı olan genç taraftarı, sarı lacivertli oyuncu ile görüştürdü.

Yusuf Nevruz Bağlantı Kurdu

2019 Ekim ayında Tarsus İdman Yurdu ve Fenerbahçe arasında gerçekleşen ve Mersin’de oynanan mücadelede de Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla Potuk’la görüşüp fotoğraf çekilen taraftar, bu kez de görüntülü konuştu. Sürpriz gelişme ile büyük bir sevinç yaşayan Fenerbahçeli Ayyüce için ise Büyükşehir Belediyesi Tarsus Çamlıyayla Şube Müdürlüğü Mezarlık İşleri Birimi Sorumlusu Yusuf Nevruz bağlantı kurdu. Başarılı basketbolcu ile önceden tanışan Nevruz, ikili arasında da bir görüşmeye vesile oldu.

Güncel Yazılar