Ali Aydın

Ali Aydın Mersin’de Çalışmalara Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle 2021 yılına ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları’nı hedefleyen milli okçu Ali Aydın çalışmalarına devam ediyor. Mersin’de hazırlanan sporcu, madalya kazanmayı da hedefliyor.

Uzun bir dönem önce futbol oynarken, okçulukla tanışan milli okçu Ali Aydın, çok sayıda başarıya da imza atarak kendinden söz ettirmeyi başardı. Henüz 18 yaşında olan sporcu, bu sene için de Tokyo Olimpiyatları’na katılmayı hedefliyor.

Mersin’de çalışmalarına devam eden milli sporcu, koronavirüs salgını nedeniyle de bir süredir evde hazırlık yapıyor.

Bu İşin Zirvesi Olimpiyat

Durumuna ilişkin konuşan Ali Aydın, vücudun toparlanması ve reflekslerin kaybolmaması için de ev çalışmalarının önemli olduğunu vurguladı. Hocaların göndermekte olduğu programa göre çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen sporcu, evdeki antrenmanların da verimli geçtiğini düşündüğünü ekledi.

Evde ayrıca canlı yayın bağlantısı üzerinden, takım arkadaşları ile antrenman yaptıklarını da söyleyen sporcu, sahada çalışmayı ve kampları da çok özlediğinin altını çizdi.

Eylül ve Ekim ayında bazı şampiyonaların da düzenlenmesinin beklendiğini belirten sporcu, bu durumun ise henüz kesinleşmediğini ekledi. Asıl hedefinin Tokyo Olimpiyatları olduğuna dikkat çeken sporcu, uzun süreden beridir de buna hazırlandıklarını vurguladı. Bu işin zirvesinin de olimpiyat olduğuna özellikle dikkat çekerek, madalya kazanmak istediğini söyledi.

Güncel Yazılar