Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Mersin temsilcilerinden olan Tarsus İdman Yurdu ekibi, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı başladı. Takımın kamp programı için dün itibariyle Kızılcahamam’a kampa gittiği bilgisi edinildi.

Yeni sezon için hazırlıklara sıkı bir tempo ile başlanırken, Mersin temsilcisi Tarsus İdman Yurdu ekibinin de kamp programı için Kızılcahamam’a gittiği öğrenildi.

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetimi,  ilk olarak tesislerde yer alan idari binada toplantı yaptılar. Toplantı öncesinde ise kulüp yöneticisi Serhat Servet Dövenci ve yönetim kurulu üyeleri, Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının idman yapmakta olduğu alana giderek, oyuncularla görüşme gerçekleştirdiler.

Kamp öncesinde takımla bir araya gelen  Kulüp yöneticisi  Serhat Servet Dönenci, takımın başarılı olacağına ise inandığını ekledi.

Kamp 16 Gün Sürecek

İyi günlere beraber ulaşılacağının altını çizen başkan, sonrasında yapılan yönetim kurulu toplantısında da iç ve dış transferlere ilişkin konuştu.

Kulübün genel işleyişine ilişkin bilgi alışverişinde de bulunan başkan, 16 günlük Kızılcahamam kampına da toplantıda değindi.

Alınan kararla 16 gün boyunca sürecek olan kamp için görevlendirilen isim ise Ender Özinç oldu.

Dün sabah saatleri itibariyle Kızılcahamam’a karayolu ile giden Tarsus İdman Yurdu ekibi, 16 günlük kamp sürecini Ender Özinç gözetiminde gerçekleştirecek.

Güncel Yazılar