Meskispor

Meskispor Ahmet Bener ile Tekrar Anlaştığını Duyurdu

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Meskispor ekibi, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediyor. Mersin temsilcisi kulüp, takımda yer alan forvet mevki oyuncusu Ahmet Bener ile de tekrardan anlaştığını duyurdu.

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Meskispor ekibi, yeni sezon için çalışmalarına devam ediyor. Antrenman programlarını yoğun bir şekilde geçiren Mersin temsilcisi, diğer yandan da transferlerle kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Kulüpten yapılan açıklamaya göre ise takımda forma giyen forvet mevki oyuncusu Ahmet Bener ile tekrar anlaşıldığı belirtildi.

Önceki Sezon 9 Maçta Forma Giymişti

 Mersin’i Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan 4 takımdan biri olan Meskispor, yeni sezona son derece yoğun mesai ile çalışıyor. Transfer çalışmalarını devam eden Mersin temsilcisi, önceki sezonda 9 maçta forma terleten Ahmet Bener ile tekrar anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz sezon toplam 9 maçta forma giyen ve 3 gole de adını yazdıran Bener, yeni sezonda da Meskispor ekibi için ter dökecek.

Transfer çalışmalarına ise devam edecek olan mavi beyazlılar, diğer yandan antrenmanlarına da yoğun bir çalışma temposu ile devam ediyorlar.

Güncel Yazılar