İdman Yurdu 1925

İdman Yurdu 1925 Kulübü Bir Transfer Daha Duyurdu

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İdman Yurdu 1925 Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Transfer çalışmalarını sürdüren kulüp, son olarak Mertcan Demirer ile anlaşma yaptığına ilişkin açıklama yaptı.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Mersin temsilcisi İdman Yurdu 1925 Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Takımını daha iddialı bir hale getirmek için çalışan ekip, transferler çalışmalarına da yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, İdman Yurdu 1925 Kulübü, Mercan Demirer ile de anlaşmaya vardı.

Önceki sezon Bölgesel Amatör Lig’de Kars 36 Spor ve Alibeyköyspor ekiplerinin formasını giyen oyuncu, yeni sezon için ise Mersin ekibi ile anlaşmaya vardı.

14 Maçta 1 Gol

Orta sahada top koşturan başarılı oyuncu, önceki sezonda toplam 14 maça çıkmış ve 1 gole adını yazdırmıştı. 27 yaşında olan tecrübeli oyuncu, transferine ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Mersin’de kendisini çok iyi karşılayan İdman Yurdu 1925 ailesine teşekkür dileklerinde bulunan sporcu, güzel bir sezon geçirerek hedefe ulaşmak adına da temennide bulundu.

Her kulüpte olduğu gibi, burada da elinden gelen her şeyi yapacağından da kimsenin şüphe duymaması gerektiğine vurgu yaptı.

Güncel Yazılar