İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Uğur Ayhan’la Anlaştığını Duyurdu

Bölgesel Amatör Lig’den profesyonel lig olan TFF 3. Lig’e yükselen İçel İdman Yurdu yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Transferlerle kadrosunu daha da güçlendiren kırmızı lacivertli takım, son olarak ise ekibine Uğur Ayhan’ı dahil etti. Transferi resmileştiren Mersin temsilcisi, yeni sezon için hazırlıklarına ise sıkı bir çalışma ile devam ediyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle tescil edilen Bölgesel Amatör Lig’de birinci basamakta yer alan İçel İdman Yurdu ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan kararla şampiyon ilan edilmişti. Profesyonel lig olan TFF 3. Lig’e böylelikle yükselmiş olan Mersin temsilcisi ekip, yeni sezon için ise çalışmalarda kolları sıvadı.

Kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen İçel İdman Yurdu ekibi, transfer çalışmalarına da yoğun bir mesai harcamayı sürdürüyor. Kırmızı lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre de, İçel İdman Yurdu Kulübü, bir transferde daha resmiyet kazandı.

Takımın kampına dahil olan ve çalışmalarda da yer alan başarılı oyuncu Uğur Ayhan ile resmen sözleşme imzalandı.

Bucaspor’dan Ekibe Dahil Oldu

Orta saha mevkide top koşturan deneyimli oyuncu, Bucaspor Kulübü ile yollarını ayırarak, Mersin temsilcisi İçel İdman Yurdu ile anlaşmaya vardı.

Yeni sezonda kırmızı lacivertli takımın formasını terletecek olan Ayhan’ın, takıma da çok katkılı olacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar