İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibi İçin Kamp Tarihi Belli Oldu

Bölgesel Amatör Lig’den TFF 3. Lig’e yükselen İçel İdman Yurdu Kulübü, yeni sezonda profesyonel ligde mücadele etmeye hazırlanıyor. Hazırlık sürecine ilişkin açıklama yapan kırmızı lacivertli kulüp, sosyal medya hesabından da kamp tarihine ilişkin bilgi verdi. Kırmızı lacivertli takım iki etap olarak kamptan geçecek. İlk kamp ise Nevşehir’de 20-30 Ağustos tarih aralığında gerçekleşecek.

Önceki sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Mersin temsilcisi İçel İdman Yurdu, liglerin koronavirüs sebebiyle tescilinin ardından şampiyon ilan edildi. Bunun üzerine Mersin ekibi yeni sezon hazırlıkları için kolları sıvadı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan kararla, Bölgesel Amatör Lig’den, 3. Lig’e yükseltilen kırmızı lacivertli takım, yeni sezonda profesyonel ligde Mersin için mücadele etmeye hazırlanıyor.

İki Etap Kamp Programı Uygulanacak

Yeni sezonda yeni lig için heyecan yaşayan İçel İdman Yurdu Kulübü, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile de kamp tarihini resmen duyurdu.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, İçel İdman Yurdu ekibinin, 2020-2021 sezonu için iki hazırlık kampı yapacağı belirtildi.

Takımın tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Baş, yapılan planlama neticesinde de 20-30 Ağustos tarih aralığında ilk etap kampın Nevşehir’de başlayacağını belirtti.

Güncel Yazılar