Mersin İdman Yurdu

Mersin İdman Yurdu Taraftarları Otobüslerinin Hakkını Savundu

Mersin İdman Yurdu taraftarlarına her durumda destek olması ile bilinen Mersin Nur Turizm, önceki hafta bilet fiyatları sebebiyle eleştiri almıştı. Takımın taraftarları olan Şeytanlar Grubu, söz konusu durumun haksızlık olduğuna ilişkin açıklama yaptı. Kendilerine her fırsatta otobüs desteği sunan firma için de yapılan haksızlığa kendi sayfalarından tepki gösterdi.

Mersin İdman Yurdu taraftarlarına her anlamda destek olması ile bilinen Mersin Nur Turizm için yapılmış olan haksızlığa tepki göstererek harekete geçti.

Kendi sayfalarında yapılan paylaşımla açıklama yapan Mersin ekibi, emekleri ile büyütmeye çalışmış oldukları firmanın birilerinin sorumsuzluğu sebebiyle linç edildiği belirtildi.

Durumu Bilmeyenler Yüzünden Firma Linç Ediliyor

Öte yandan yapılan açıklamada, yetkililerin sessiz kalarak firmanın zarar görmesine neden oldukları ifade edildi. Öğrenci yurtlarında karantina altına alınmış olan vatandaşların, karantina sonrasında gideceği şehirler için firmadan otobüs istenildiği de söylendi. Devletin ve milletin her türlü hizmeti için firmanın da tereddüt dahi etmeden otobüsleri verildiği belirtildi. Normal şartlarda yalnızca Ankara, İstanbul ve İzmir seferi yapan firmanın, talep üzerine 59 farklı ile öğrencileri ulaştırmak için organize edildiği de eklendi. Diyarbakır’a dahi sefer olmamasına rağmen 5 kişinin otobüs fiyatlarını kaldırdığına dair durumun gündem olması durumunda ise herkesin sessiz olması eleştirildi.

Ayrıca birkaç öğrencinin de durumu bilmeden Twit atmış olmasının ülke gündemine oturduğu ve firmanın linç edildiği ifade edildi.