Mersin İdman Yurdu

Kırmızı Şeytanlardan Örnek Davranış

Korona virüs salgını, birçok kişiyi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Salgın nedeniyle işlerini kaybeden ve ekonomik olarak kötü günler geçiren birçok aile bulunuyor. Yardımlaşmanın ve birlik olmanın gerektiği bu günlerde birçok spor kulübü de tüm sektörlere örnek olabilecek yardım kampanyaları düzenliyor. Yardım kampanyası düzenleyen takımlardan biri olan Mersin İdman Yurdu, şimdiye kadar 250 tane yardım kolisi dağıtımı yaptı.

Kırmızı Şeytanlar tarafından yapılan açıklamaya göre salgının başladığı günden bu yana toplamda 250 tane tavuk ve yardım kolisinin ailelere ulaştığı belirtildi. Yardım kampanyasına devam edeceklerini belirten Kırmızı Şeytanlar, 1000 aileye ulaşmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Mersin İdman Yurdu Kulübünden Yardım Kampanyası

Virüs salgını nedeniyle işsiz kalan ailelere yardım kampanyası düzenleyen takımlardan biri olan Mersin İdman Yurdu takımının açıklamalar yapıldı. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yardımların devam edeceğini açıklayan kulüp yetkilileri, 1000 aileye ulaşma hedefi olduğunu belirtti.

Erzak dağıtımının devam edeceğini ve mağdur olan ailelere her türlü desteği sağlanacağını belirten yetkililer, kampanyaya destek veren herkese teşekkürlerini iletti. Gönülden gönüle ismiyle başlayan kampanyaya birçok kişi katılmaya devam ediyor. Zor günde herkesin birlik olması gerektiğini belirten Mersin İdman Yurdu yetkilileri, taraftarların yalnız bırakılmayacağını belirtti.