İçel İdman Yurdu

İdman Yurdu 1925 Ekibi Bireysel Çalışmalarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, Türkiye’de de tüm ligler süresiz olarak ertelendi. Bu süreçte takımlar da tedbir amaçlı antrenmanlarını takım halinde değil ama bireysel olarak sürdürüyor.

İdman Yurdu 1925 ekibi de, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle teknik heyetin vermiş olduğu özel antrenman programına bireysel olarak yapmış oldukları hazırlıklar ile devam ediyor.

Türkiye’de liglerin koronavirüs tedbiri amaçlı süresiz olarak ertelenme kararının ardından, pek çok spor kulübü planlamış olduğu antrenman programına takım halinde uyum sağlayamıyor. Bu süreci ise tedbir amaçlı bireysel sürdüren ekipler oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta yer alan ve Mersin temsilcisi olan İdman Yurdu 1925 ekibi, hazırlıklarına bireysel olarak devam ediyor. Teknik heyetin hazırlamış olduğu antrenman programına, kişisel olarak uyum sağlayan Mersin temsilcisi, bu program ile oyuncularının da formlarını kaybetmemeleri adına çalışmaların kişisel olarak yapılması yönünde karar kıldı.

TFF Kararını Bekliyoruz

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta bulunan İdman Yurdu 1925 ekibi bu süreçte tüm çalışmalarını bireysel olarak sürdürürken, takımın Teknik Direktörü Cemal Koç da, duruma ilişkin açıklama yaptı.

En kısa sürede en az kayıpla bu sürecin atlatılmasını umduğunu belirten teknik adam, gereken antrenmanların yapıldığını fakat bunlar yapılırken de Türk Futbol Federasyonu’ndan karar beklediklerini ifade etti.