Kırmızı Şeytanlar

İçel İdman Yurdu’nun Kırmızı Şeytanlar’ı 1000 Aileye Erzak Dağıtacak

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada hayat durmuş durumda. Spor dünyasını da derinden etkileyen bu durum, beraberinde ise ekonomik krizi getirdi. Yaşanan ekonomik kriz sebebiyle ve Türkiye’de de alınan tedbir kararları gereğince ise çok sayıda kişi ihtiyaçlarını karşılayamama durumu ile karşı karşıya kaldı.

Spor kulüpleri ise bu dönemde, ihtiyaç sahibi kişilere yardım ederek yola çıkmaya hazırlandı. Söz konusu kulüpler arasında İçel İdman Yurdu ekibinin taraftar grubu Kırmızı Şeytanlar da yer aldı.

Bugüne kadar toplam 250 adet yardım kolisinin yanı sıra 250 adet de tavuk dağıtıldığını belirten taraftar grubu, hedeflerinde ise 1000 aileye ulaşmak olduğuna dikkat çektiler.

Koronavirüs salgını sebebiyle ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaşmayı amaçlayan İçel İdman Yurdu taraftarları Kırmızı Şeytanlar, konuya ilişkin ise açıklama yaptı.

Gönülden Gönüle

Salgın sebebiyle işsiz kalan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların yanı sıra, taraftarlara da 250 adet yardım kolisinin ve 250 adet de tavuk dağıtımının gerçekleşmiş olduğu belirtildi.

İmkanlar çerçevesinde ise hedefin 1000 aileye ulaşmak olduğunu belirten Kırmızı Şeytanlar, gelecek haftada da erzak dağıtımının devam edeceğinin müjdesini verdi.

İçel İdman Yurdu taraftarları yapmış oldukları kampanyaya ise Gönülden Gönüle ismini verdiler.