İÇEL İDMAN YURDU ÜZDÜ

İçel İdman Yurdu deplasmanda Çarşamba Spora 1-0 mağlup oldu.  Misli.com 3. lig 3. grupta mücadele eden akdeniz ekibi içel idman yurdu deplasmanda samsun ekiplerinden Çarşamba spora konuk oldu. Çarşamba spor ise galibiyet golünü 74.dakikada kaydetti. Kemal bayraktarın attığı gol karadeniz ekibi Çarşamba spora 3 puanlı bir galibiyet getirdi. Çarşambaspor’un teknik direktör ve antrenörünün de testlerinin pozitif olmasından dolayı İçel İdman Yurdu maçında yardımcı antrenör Ali Yaman takımın başında sahada oyunu yönetti

Geçtiğimiz günlerde Çarşambaspor’a konuk olacak İçel İdman Yurdu’nda tüm takıma PCR testi yapıldı. Yapılan testlerin sonucunda 2 futbolcunun ve 2 teknik personelin Kovid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada testi pozitif çıkan oyuncuların ve teknik personelin izolasyon, karantina ve bunlara ek tedavi süreçlerinin başlatıldığı ifade edildi. Çarşambaspor’un teknik direktör ve antrenörünün de testlerinin pozitif olmasından dolayı İçel İdman Yurdu maçında yardımcı antrenör Ali Yaman takımın başında sahada oyunu yönetti

Bu sonuçla akdeniz ekibi İçel İdman Yurdu ise hem  Misli.com 3.lig 3.gruptaki ilk mağlubiyetini aldı hem puansız döndü. 2 oyuncusunu karantina da olan aldeniz ekibi İçel İdman Yurdu’nun 3 antrenörü de karantina altında. Bu sebepledir ki  bazı oyuncularını kullanamayan akdeniz ekibi içel idman yurdu başarısız oldu. Fakat yine belirtmek gerekir karadeniz ekibi Çarşamba spor ise evinde çıktığı hiçbir maçta yenilgi yüzü görmedi. Bunun da maçın sonucunun akdeniz ekibi içel idman yurdu aleyhine sonuçlanmasında büyük etkisi olduğu görünüyor.

DÖNÜŞ YOLUNDA YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİREN OLAY: İÇEL İDMAN YURDU KAZA YAPTI

İçel İdman Yurdu, Sabiha Gökçen transfer otobüsünün kaza yapması sonucu yaralandı. Kulüpten hemen bir yazılı açıklama geldi. O açıklama ise şöyle.

İŞTE O AÇIKLAMA

Takımımızın Çarşambaspor deplasmanından dönüşte Sabiha Gökçen Havalimanının transfer otobüsünün kaza yapması sonucu 4 futbolcumuz 2 teknik personelimiz hafif şekilde yaralandı.  Futbolcularımıza ve teknik ekibimize geçmiş olsun diliyoruz. Şeklinde açıklama yapıldı.

Ciddi bir sağlık sorunu yaşamayan oyuncuların sağ salim şehirlerine Mersin’e geldikleri kesinleşti. Bundan sonraki maçlar için hazırlanmaya ve sıkı antrenmanlara geri başladılar. Lig’de kalan maçları için enerji ve motivasyon toplamak isteyen genç oyuncular morallerini yüksek tutmaya özen gösteriyorlar.