İÇEL İDMAN YURDU “BİR BAYRAKTA SEN AS” KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

İçel (Mersin) İdman Yurdu lig serüvenine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig ve 3. Grup ekibinde yer alan İçel (Mersin) İdman Yurdu şu an 20 puan ile listede yer alıyor. Bir üst lige çıkmayı takım kadar taraftarlarının da çok istediğini bilen tüm oyuncular bunun için her bir maç için yüreklerini ortaya koyuyorlar. Eski adıyla Mersin İdman Yurdu şehrine layık bir takım olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Umuyoruz ki lig performansları da gün geçtikçe artar.

ŞEHRİNE PUANLA DÖNÜYOR

Ligin 9. Haftasında Çatalcaspor ile karşı karşıya gelen İçel (Mersin) İdman Yurdu deplasmanda oynadığı maçta 1-1 berabere kaldı. Beraber biten maça İçel İdman Yurdu; Sertaç Güzel, Gökcan Gelmen, Burak Bilgen, Burak Altındaş, Aslan Gök, Fazlı Ayan, Tunahan Ergül, Emrullah Yıldırım, Uğur Ayhan, Ozan Pekdemir ve Hakkı Tosun ile ilk 11e çıkarken ev sahibi Çatalcaspor ise; Özgün Köklü, Bora Yelken, Ramiz Ok, Burak Yamaç, Fırat Sezer, Barış Dillioğlu, Ali Zorlu, Önder Akdağ, Yusuf Atasoy, Muhammet Yılmaz ve Mert Özkaptan ilk 11 ile sahada yerlerini aldılar. 52. dakikada İçel İdman Yurdu’nun oyunucusu Gökcan Gelmen’in golü ile 1-0 olan maç 66. dakikada ise Çatalcaspor’dan Önder Akdağ’ın golü ile maç berabere bitti.

DESTEK KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Maçlar devam ederken aynı zamanda da İçel İdman Yurdu için başlatılan destek kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Takımını seven ve desteklemek isteyen tüm taraftarlar kampanyaya destek olmak için bir bir adım atıyorlar.

Bir Bayrakta Sen As kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Şehrinin takımına destek vermek isteyen herkes bir bayrak asarak takıma destek oluyor, takımına destek olabilir! Kampanyaya en son olarak Kırmızı Şeytanlar sevdalısı Avukat Güray Göçer Bir Bayrakta Sen As dedi ve kampanyaya destek verdi. Mersin İdman Yurdu meydanına bayrak asan Güray Göçer bu tarz desteklerin devamlı olacağını, devam edeceğini ve takımını seven herkesin bunu yapması gerektiğini belli etti. Sözlerine ise şöyle devam etti: İçel İdman Yurdu’nun küllerinden yeniden doğup lig turnuvasında kendisini göstereceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.