İbrahim Baş

İçel İdman Yurdu Teknik Direktörü İbrahim Baş Açıklamalarda Bulundu

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadelesini sürdüren İçel İdman Yurdu ekibinin başarılı Teknik Direktörü İbrahim Baş önemli açıklamalarda bulundu. Yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin gündeme de değinen teknik adam, başarı sağlayarak ligi şampiyon olarak bitireceklerine inandıklarını ifade etti.

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi olan İçel İdman Yurdu ekibi bu sezon başarıları ve üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Takımın başında olan Teknik Direktör İbrahim Baş da, takımının durumuna ve gündeme ilişkim önemli açıklamalarda bulundu.

Takımının çok iyi bir başkanı ve yönetimi olduğunun altını çizen Baş, başarıya odaklanmış olduklarının da özellikle altını çizdi. Bazen eleştiriler aldıklarını fakat Türkiye liglerinde çalıştığı takımlar arasında en fazla golü de onların attığını da hatırlattı. En az gol giyen ekibin de yine İbrahim Baş tarafından yönetildiğini belirten teknik adam, tecrübeli bir ekibe sahip olduklarını da özellikle açıklamalarında vurguladı.

Son 4 Maç Kaldı

Tüm eleştirilere açık olduklarını da söyleyen tecrübeli hoca, ligde de son 4 maçları kaldığını ekledi. Söz konusu mücadeleler içerisinde de en zorlayıcı olanın Talasgücü olacağını belirtti.

Kötü bir futbol oynamadıklarını söyleyen çalıştırıcı, zorlu maçları da başarıyla üstlendiklerini ve üstesinden geldiklerini ifade etti. Sonuç odaklı oynandığı için de bazen sorunlar yaşadıklarını itiraf etti.