İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Ekibi TFF’den Açıklanacak Tarihi Bekliyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte maçların olmaması ve net tarihin belirsiz olması ise spor kulüplerini belirsizlik ile karşı karşıya getirdi. İdmanlarını bireysel olarak evlerinde sürdüren ekipler ise, bir yandan da yeni sezon için planlarını yapmaya devam ediyorlar.

Mersin temsilcisi olan İçel İdman Yurdu ekibi de, bu süreçte hazırlıklarını bireysel olarak evden sürdürmeye devam ediyor. Gündeme ilişkin takımın tecrübeli teknik adamı İbrahim Baş ise açıklama yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılacak açıklamayı beklediklerini söyleyen Baş, net tarihe göre hazırlığa başlayacaklarını ifade etti. Verilecek tarihe göre de yeşil sahalara inileceğinin altını çizdi.

Tahsin Narçiçek Her Gün Tesislerde

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele veren İçel İdman Yurdu ekibi, salgın durumu ile savaşan spor kulüplerden biri. Liglerin süresiz olarak askıya alınması sebebiyle, Mersin ekibi de belirsizlikle burun buruna günler geçiriyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle antrenmanların bireysel olarak evlerde gerçekleştiği dönemde, Teknik Direktör İbrahim Baş da açıklama yaptı. Bu süreçte takımın yardımcı antrenörü olan Tahsin Narçiçek’in tesislerde kaldığını da belirtti. Antrenörün her gün sporculara antrenman videosu da gönderdiğinin altını özellikle çizdi. Net tarihe göre de sahalara inileceğini belirtti.