Sertaç Güzel

Sertaç Güzel İçel İdman Yurdu Ekibinin Kalesini İyi Korudu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup’ta mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibi, ligde toplamda 22 maça çıktı. 17 kez galibiyet yaşayan kırmızı lacivertli ekip, 4 beraberlik ve 1 kez de mağlubiyet yaşadı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup’ta yer alan İçel İdman Yurdu ekibi, ligde 22 kez mücadele etti. 17 galibiyet yaşayan Mersin ekibi, 4 kez beraberlik ve 1 kez de yenilgi yaşadı. 55 puanla zirvede olan takım, bütün mücadelelerinde toplamda yalnızca 7 kez kalesinde gol gördü.

Tüm maçlarda İçel İdman Yurdu ekibinin kalesini korumayı başaran file bekçisi ise Sertaç Güzel. Başarılı kaleci, ligde en az gol giyen 2’inci isim olmayı da başardı.

Spor Toto Bölgesel Aamtör Lig 5’inci Grup’ta toplamda 162 takımın mücadelesinde, lider grupta yer alan Mersin temsilcisi, 22 maçta 7 kez kalesinde gol gördü.

İlk 9 Mücadelede Gole İzin Vermedi

Büyük bir başarı sergileyen kaleci, ligde en az gol yiyen ikinci file bekçisi oldu. 1. Grup’ta mücadele eden Mardin Büyükşehir Belediyesi Başakspor ekibinin kalecisi Ethem Bayburt ise, 20 maçında kalesinde yalnızca 4 kez golü gördü.

İçel ekibinin başarılı oyuncusu Sertaç Güzel ise, ilk 9 maçında ağlara topun girmesini engelleyerek büyük bir başarı sergiledi.