Metin Saltık

İçel İdman Yurdu Başkanı Metin Saltık’tan Bayram Mesajı

İçel idman Yurdu Spor Kulübü Başkanlığı görevinde yer alan Metin Saltık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için kutlama mesajı yayınladı. Mesajında yer verdiği derin duygular ile milli değerlerin önemine de değindi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu Spor Kulübü’nün Başkanı Metin Saltık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için kutlama mesajı yayınladı.

Yayınlamış olduğu mesajda Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atmış olan kahramanlar kuşağının, memleketin geleceğini teslim edecekleri çocuklara hediyelerin en büyüğünü seçtiğini ifade etti. TBMM’nin kurulduğu günün bir çocuk bayramı şeklinde belirlenmesinin de, Türkiye’nin evlatlarının ne anlama geldiğinin en açık göstergesi olduğuna dikkat çekti.

Şampiyonluk Hediyemiz Olsun

Kulüp Başkanı Metin Saltık ayrıca mesajında, memleketin istiklalinin teminatının meclis, istikbalinin temelinin de çocuklar olduğunun altını çizdi. Çocukların da bu anlamda aynı bayramın coşkusu, inancı ve neşesi içerisinde birleştiklerini belirtti.

Öte yandan mesajında, dünyanın bütün çocuklarına adanan kıymetli günün, tüm çocuklara güzellik ve barış getirmesi dileklerinde de bulundu.

Başkan, 23 Nisan’ın 100’üncü yılında kırmızı lacivertli taraftarlara da şampiyonluğu armağan etme temennisini eklemeyi mesajına eklemeyi ihmal etmedi.