İçel İdman Yurdu

Lider İçel İdman Yurdu Ekibi 61 Sarı Kart 5 Kırmızı Kart Gördü

 Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta yer alan İçel İdman Yurdu ekibi, çıkmış olduğu toplam 22 mücadelede 61 kez sarı kart ve 5 kez de kırmızı kart gördü.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta yer alan İçel İdman Yurdu ekibi, mücadele ettiği toplam 22 maçta 61 kez sarı kart gördü. 5 defa da kırmızı kart gören ligin lider takımı, 17 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 kez de yenilgi aldı.

Ligdeki başarısı ile öne plana çıkan kırmızı lacivertli ekip, lig sürecinde aldığı tek yenilgi ile liderlik koltuğunu rakiplerine pek göstermedi.

Takımın İki Yıldızı

Mersin temsilcisi İçel İdman Yurdu ekibinde, sezon boyunca özellikle defans ve hücumda son derece etkili anlar yaşandı. Bu anlamda etkili olan sağ bek mevki sporcusu Uğur Bingöl ve sol bek mevki sporcusu Aslan Gök de çıkmış olduğu maçlarda hırçın olanlardan oldular.

Takımdaki galibiyet sevgileri ve yenilmezlik aşkları ile ön plana çıkan iki oyuncu, Mersin taraftarının da adeta göz bebeği isimler arasındaki yerini aldı.

Kırmızı lacivertli takımın kaptanı olan Uğur Bingöl ise çıktığı 24 mücadelede toplam 8 kez sarı kart görürken, sol bek mevki sporcusu Aslan Gök ise forma terletmiş olduğu 24 maçta 7 defa sarı kart 1 defa da kırmızı kart gördü.