Hakkı Tosun

Hakkı Tosun’dan Taraftara Mesaj Var

Bölgesel Amatör Ligi takımlarından olan İçel İdman Yurdu oyuncularından Hakkı Tosun, takıma ve taraflara dair çeşitli açıklamalarda bulundu. Takıma bu sezonun 2.yarısında katılan oyuncu, şampiyonluk yolunda iddialı olduklarını söyledi. Takım transfer olduktan sonra oldukça başarılı bir performans sergileyen Tosun, takımına 7 gollük katkı sağladı. Şampiyon olmaya yaklaştıklarını söyleyen oyuncu çeşitli açıklamalarda bulundu.

Virüs salgını nedeniyle sıkıcı günler yaşadıklarını söyleyen oyuncu, antrenmanlara evde devam ettiklerini söyledi. Antrenörlerinin video göndererek oyunculara rol gösterdiğini söyleyen Tosun, “ Korona virüs salgını umarın en kısa zamanda biter ve futbol oynamaya devam ederiz” şeklinde konuştu. Yeşil sahalara dönmeyi iple çeken oyuncu taraftara da mesaj verdi.

“İnşallah Şampiyon Olacağız”

Tecrübeli futbolcu yapmış olduğu açıklamalarda İçel İdman Yurdu taraftarının önemli bir taraftar grubu olduğunu belirtti. Şehir takımlarında futbol oynamayı seven futbolcu, bugüne kadar birçok takımda oynadığını ve takımın diğer takımlara göre farklı olduğunu söyledi.

Şampiyonluk yarışıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Hakkı Tosun, takıma yeni katılmasına rağmen kısa sürede uyum sağladığını ve katkı verdiğini söyledi. 9 maç oynamasına rağmen 7 gollük katkı verdiğini hatırlatan oyuncu, şampiyonluğa yakın olduklarını ve şampiyon olmak istediklerini söyledi.