BOCCE

Bocce Ekibi Şampiyonlar Ligi’nde Ülkemizi Temsil Etmeye Gidiyor

Mersin’in önemli ekiplerinden Toroslar Belediyesi Bocce Takımı, Avrupa’ya açılıyor. Temsilcimiz İtalya’da gerçekleştirilecek Raffa Kulüplerarası Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye adına mücadele edecek.

Mersin’in önemli ekipleri arasında yer alan Toroslar Belediyesi Bocce Takımı, ülkemizi temsil etmek için İtalya’da düzenlenen Raffa Kulüplerarası Şampiyonlar Ligi’ne gidecek.

Ay yıldızlı bayrağımızı temsil etmek adına Avrupa’ya açılan takımımız için Toroslar Belediyesi açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre Bocce 1. Ligi Raffa etabında toplamda 15 mücadelede 14 kez galibiyet alan ekibimiz, Avrupa’da yapılacak Şampiyonlar Ligi’ne de katılmaya hak kazanma başarısı gösterdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan takım antrenörü Niyazi Kutlay, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a, spora ve sporcuya yönelik desteklerinden ötürü teşekkür ettiğini belirterek, “Elde ettiğimiz başarılar emeğin, disiplinli çalışmanın ve özverinin eseridir” ifadelerini kullandı.

Daha Nice Başarılara

Tamamen gönülden bir sevgi ile birbirlerine bağlandıklarını ve bu sayede başarıyı yakalamış olduklarını da belirten Kutlay, “Bu anlayışla çalışmaya devam ederek, daha nice başarılar elde edeceğimize inanıyoruz” dedi.