Meskispor

BB Meskispor En Fazla Kart Gören 2. Takım Oldu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta yer alan Büyükşehir Belediye Meskispor ekibi, ligde toplam 82 sarı kart ve 4 tane de kırmızı kart görerek ikinci en fazla kart gören takım oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele veren Büyükşehir Belediye Meskispor, ligde toplamda 22 maça çıktı. Bu maçların 9’undan galibiyet alarak dönen takım, 4 kez beraberlik ve 9 kez de yenilgi yaşadı. Toplamda ad 31 puana sahip olan mavi beyazlı ekip, puan tablosunda ise 7’inci basamakta yer aldı.

İdman Yurdu 1925’den Sonra Geliyor

İdman Yurdu 1925 ekibinin 8 puan gerisinde olan Meskispor, gördüğü 86 kartla da ikinci hırçın takım oldu. Ligde en fazla kart gören ekip ise İdman Yurdu 1925 olmuştu.

Büyükşehir Belediye Meskispor ekibi, çıktığı 22 maçta toplamda 82 sarı kart ve 4 tane de kırmızı kart görerek, toplamda 86 karta imza atmış oldu.

Mersin temsilcisinde en fazla sarı kart gören isimler arasında Emirhan Lüle, Hasan Can Şay ve Cumali Gücük yer aldı. Altışar kart gören isimler de Yusuf Dündar ve Yunus Özbek oldu.

Mersin ekibi 22 maçta toplamda 4 kez de kırmızı kart gördü. Takımını 1 kişi eksik bırakan ve kırmızı kart gören isimler de Hakan Aslanpeçe, Ahmet Bener, Doğukan Erdoğan ve Mehmet Uzun Oldu.