Yeni Mersin İdman Yurdu Belediye Derince Spor Deplasmanda

TFF 3. Lig 1. Grupta 2022 2023 sezonunun 9. Haftasında Yeni Mersin İdman Yurdu Belediye Derince Spor ile karşı karşıya gelecek. Bu mücadelede Yeni Mersin İdman Yurdu deplasman kanadında yer alacak.

Belediye Derince Spor’un Yeni Mersin İdman Yurdu’nu ağırlayacağı karşılaşma 29 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak. Bu mücadelede orta hakem olarak kadın hakemlerimizden Gamze Durmuş Pakkan görev alacak. Bu maçta Gamze Durmuş Pakkan’ın yardımcılıklarını Vedat Hoşnam ve Adem Mazlum ikilisi üstlenecek 4. Hakem ise Asen Albayrak olacak. Türkiye Futbol Federasyonundan bu karşılaşma için Gözlemci olarak Murat Saraç görevlendirilirken Temsilciler ise Emre Bolel ve Mehmet Çatal ikilisi olacak.

Yeni Mersin İdman Yurdu ile Belediye Derince Spor ’un Bu Sezonki Performansları

Yeni Mersin İdman Yurdu TFF 3. Lig 1. Grupta geride bıraktığımız 8 haftada 7 kez galibiyet sevinci yaşarken yalnızca 1 kez de mağlup oldu. Teknik direktör Ersin Aka’nın öğrencileri bu mücadelelerde 12 kez gol sevinci yaşarken kalesinde ise 4 gol gördü. Yeni Mersin İdman Yurdu bu performansı ile en çok gol atan 2. Takım olurken en az gol yiyende 2. Takım konumunda yer alıyor. Kırmızı mavili ekip geride kalan maçlarda 21 puan toplamayı başardı ve TFF 3. Lig 1. Grupta en yakın rakibine 5 puan fark atarak liderlik koltuğunda yer alıyor.

Belediye Derince Spor TFF 3. Lig 1. Grupta 2022 2023 sezonunda 8 haftayı geride bıraktı. Sarı mavili ekip geride kalan haftalarda 4 kez galip gelirken 3 mücadeleden beraberlik ile ayrıldı ve yalnızca 1 mücadeleden mağlup olarak ayrıldı. Teknik direktör Cem Cambaz’ın öğrencileri bu maçlarda 10 kez gol atmayı başarırken 8 kez ise topu kendi ağlarında gördü. Belediye Derince Spor bu performans ile 15 puan toplamayı başardı ve TFF 3. Lig 1. Grupta 5. Sırada kendisine yer buldu.

Belediye Derince Spor – Yeni Mersin İdman Yurdu Karşılaşma Geçmişi

Belediye Derince Spor ile Yeni Mersin İdman Yurdu daha önce 2 maçta karşı karşıya gelmişti. Buna karşı olarak Belediye Derince Spor yalnızca 1 mücadelede ev sahibi olan takım olmuştu. Belediye Derince Spor ‘un Yeni Mersin İdman Yurdu’nu ilk ve son konuk ettiği mücadele 1 – 1 eşitlik ile sona ererken kazanan çıkmadı.

Belediye Derince Spor geride kalan maçlardan 4 tanesini kendi evinde oynamıştı. Sarı mavili ekibin kendi evinde oynadığı maçlardan 1 tanesinden galip gelirken 2 kez ise beraberlik ile sahadan ayrıldı ve 1 kez ise mağlup oldu.

Yeni Mersin İdman Yurdu ise deplasmanda sahaya çıktığı 4 maçta 3 kez galip gelirken tek mağlubiyetini deplasman maçında aldı.