Trabzonspor’dan Abdullah Avcı Açıklaması

Trabzonspor’da olağanüstü seçim kararından sonra genel kurula tek aday olarak gireceğini belirten başkan adayı Ertuğrul Doğan, Abdullah Avcı’nın takıma döneceğine ilişkin iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’da başkanlık seçimine tek aday olarak gireceğini belirten Ertuğrul Doğan, takıma geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Abdullah Avcı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bordo mavili ekiple yollarını ayıran Abdullah Avcı için çıkan iddialara son vermek üzere
açıklamalarda bulunan Doğan, Abdullah Avcı‘nın takıma dönmek gibi bir niyetinin olmadığını ve Trabzonspor yönetiminin de böyle bir talepte bulunmadığını belirti. Sözlerine genel kurula kadar Orhan Ak ile devam edileceğini belirterek devam eden Doğan, genel kurulda desteğe ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Genel kurul ertelendi

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ilk toplantıda oy hakkı bulunan 9 bin 278 üyeden gerekli çoğunluğunun sağlanamaması üzerine ertelenen genel kurul toplantısı, 25-26 Mart’ta saat 09:00’da Hayri Gür Spor Salonu’nda devam edecek.