Meskispor-Talas

Tarsus İdman Yurdu’nun Yeni Rakibi Çorum Futbol Kulübü Olacak

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta 26’ıncı hafta müsabakası için Tarsus İdman Yurdu Çorum Futbol Kulübü ekibini kendi evinde ağırlayacak. Müsabaka için sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdüren Mersin temsilcisi, 1 Mart Pazar günü oynanacak oyun için galibiyeti almaya ise son derece kararlı.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta 26’ıncı hafta karşılaşması, Tarsus İdman Yurdu ve Çorum Futbol Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Müsabaka hazırlıkları ise Mersin temsilcisi tarafından kusursuz bir şekilde yoğun tempo ile sürdürülüyor.

Galibiyet Serisini 4’te 4 Yapmak İstiyor

Kendi tesislerinde planlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Tarsus ekibi, Gümüşhanespor, Pendikspor ve Başkent Akademi Futbol Kulübü ile olan müsabakalarını 3’te 3 galibiyet şeklinde tamamlayarak, sıradaki rakibi Çorum Futbol Kulübü’nü de aynı şekilde yenilgiye uğratma konusunda gayet kararlı görünüyor.

4’te yaparak galibiyet serisini sürdürmek isteyen Mersin temsilcisi, aynı zaman bu rakibine karşı da üstün gelerek, Afyon ekibi ile olacak maça da yüksek moralle gitmek ve onda da başarılı olmak istiyor.