Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Yarın Afjet Afyonspor Ekibine Konuk Oluyor

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta 26’ıncı hafta müsabakalarında Tarsus İdman Yurdu ve Afjet Afyonspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın ev sahipliğini ise Afyon ekibi üstlenecek.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’un 26’ıncı hafta müsabakası için Tarsus İdman Yurdu ve Afjet Afyonspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Afyon ekibinin ev sahipliği yapacağı mücadele Afyon Zafer Stadyumu’nda oynanacak. Saat 14:00’de başlayacak mücadelenin yönetiminde ise İlker Yasin Avcı görev alacak.

Yarın gerçekleşecek maçta ev sahibi olduğu avantajı edinen Afyon ekibinin karşı karşıya geleceği temsilci ekibimiz Tarsus İdman Yurdu ise, ligde forma terlettiği son 4 mücadelesinde de galibiyetler ayrılma başarısı göstermiş durumda. Karayolu ile maç için Afyon ekibine giden Mersin temsilcisi ekibi, bu mücadeleden de galibiyetle ayrılmak, ve başarısı serisini 5’e çıkarmak istiyor.

3 Maçtan Da Yenilgi İle Dönmüşlerdi

Pazar günü gerçekleşecek müsabaka öncesinde ise Tarsus ekibinin önceki oyunları konuşuluyor. Afyon ekibine karşı 3 resmi maç oynayan ve 3’ünden de mağlubiyet alarak ayrılan Tarsus ekibi, bu müsabakadan artık galip olarak ayrılmayı gözüne kestirmiş durumda.