İçel İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Manisa FK Ekibine 2-1 Skorla Yenildi

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’un önemli ekiplerinden biri olan Manisa Futbol Kulübü ve Tarsus İdman Yurdu ekipleri karşı karşıya geldi. Mücadele 2-1 skorla sona erdi. Kazanan Manisa ekibi oldu.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta Manisa Futbol Kulübü ve Tarsus İdman Yurdu ekipleri karşı karşıya geldi. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı, ligin 2’inci basamağında yer alan Manisa ekibi oldu. Galibiyet serisini bu mağlubiyet ile bitirmiş olan Mersin temsilcisi, sonraki mücadelelerden galip ayrılmaya devam etmek istiyor.

Galibiyet Serisini Kaybetti 

Dünyada küresel salgın olarak ilan edilen koronavirüs için önlem alınması sebebiyle Şehir Stadı’nda gerçekleşen mücadele seyirci olmadan gerçekleşti. Müsabakayı izlemek isteyenlerin ise evi yakınlarda olan kişilerin de damlarda izlendiği görüldü. Mersin temsilcisini desteklemek isteyen taraftarların bu görüntüsü ise, takım ruhunun en güzel görüntülerinden biri haline geldi.

Nefes kesici bir mücadeleye imza atan Tarsus İdman Yurdu ve Manisa FK ekipleri, 2-1 skorla sona eren bir maça imza attı.

Ligde geriye kalan son 5 mücadeleyi kazanan ve son derece başarılı bir çıkış sağlamayı başaran Mersin ekibi, Manisa mücadelesi ile bu yenilmezlik serisini ise kaybetti.