Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu Ekibi Kendi Evinde Başkent Akademi’yi Ağırlayacak

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’un 25’inci haftasında Tarsus İdman Yurdu ve Başkent Akademi Futbol Kulübü karşı karşıya gelecek. Müsabakanın ev sahipliğini ise Tarsus ekibi olacak.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’un 25’inci haftasında 23 Şubat Pazar günü saat 13:30’da Tarsus İdman Yurdu ile Başkent Akademi Futbol Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. Ev sahipliğini Tarsus ekibinin yapacağı mücadelenin yönetim kadrosunda ise Bursa bölgesi hakemi Hasan Kaçar yer alacak.

Pazar günü oynanacak maçta hakem Hasan Kaçar’ın yardımcılık görevinde ise Turhan Akbaş ve Kadir Beyaz görev alacak. Öte yandan oyunun dördüncü hakemi olarak ise Okan Kayataş görevlendirildi.

Bir Galibiyet Daha Gelsin

Geçen hafta Gümüşhanespor ekibi ile zorlu bir mücadele veren ve galibiyetle dönen Mersin ekibimiz, hafta içi de Pendikspor ekibini 3-0 mağlup etmiş ve 34 puana yükselmeyi başarmıştı. Şimdi ise sırada kendi evinde ağırlayacağı ve 23 puanı ile 15’inci sırada yer alan Başkent Akademi ekibi yer alıyor. Bu müsabakadan da galip ayrılmak isteyen sarı lacivertli ekip, çıkışını sürdürmek için çabalayacak.