Tarsus İdman Yurdu

Tarsus İdman Yurdu 5’te 5 Yaparak Yoluna Zafer Çizgileri İle Devam Etmek İstiyor

TFF 2’inc Lig’de Beyaz Grup’un 28’inci hafta müsabakası için Manisa Futbol Kulübü ve Tarsus İdman Yurdu ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam eden Mersin ekibi, Ege ekibi ile olan karşılaşmadan da galip gelerek kayıp yaşamadan yolunda emin adımlarla devam etmek istiyor.

TFF 2’inci Lig’de Beyaz Grup’un 28’inci hafta mücadelesi için Manisa FK ve Tarsus İdman Yurdu ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın hazırlıklarına tempolu ve yoğun bir idman çalışması ile devam eden Mersin temsilcisi, bu müsabakadan da galip ayrılmak ve kayıp yaşamamak istiyor.

Kendi tesislerinde yapmış olduğu idmanla hazırlıklarına devam eden Mersin ekibi, 5’te 5 yapmak ve geçiş yaptığı çıkışı da bu şekilde başarı serisi ile sürdürmek istiyor.

Mersin Ekibi Sabah Antrenman Yapacak Akşamına İse Maça Çıkacak

Lig sürecinde almış olduğu zaferlerle play-off potasına girme başarısı gösteren Tarsus İdman Yurdu ekibi, kendisine en yakın puana sahip olan rakibi İnegölspor ile olan puan farkını da kapatmak istiyor ve bu müsabakadan galip gelerek 3 puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Ekip çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken, son antrenmanını ise maç günü sabahında gerçekleştirecek.