Meskispor

Meskispor Yeni Müsabasına Hazırlanıyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup ekiplerinden biri olan ve Mersin ilimizi temsil eden Meskispor ekibi, Talasgücü Belediyespor ile olacak mücadelesine sıkı bir şekilde hazırlığını sürdürüyor.

Spor Toto Süper Lig 5. Grup ekiplerinden Mersin temsilcisi olan Büyükşehir Belediye Meskispor, yeni hocası olan Erçin Çelikkaya, ekibini sıkı bir şekilde Talasgücü Belediyespor mücadelesine hazırlıyor.

Ligde kalmak için ciddi anlamda mücadele veren Büyükşehir Belediye Meskispor ekibi, takımın yeni Teknik Direktörü Erçin Çelikkaya ile Talasgücü ekibine karşı hazırlık yapıyor .

Yeni hocaları ile ilk idmanına Salı günü çıkan ekip, Pazar günü Kayseri’nin temsilcisi olan Talasgücü Beleditespor takımı ile karşı karşıya gelecek.

Kendi evinde rakibini ağırlayacak olan temsilcimiz, bu durumu kendi avantajına çevirmek için de yoğun bir tempoya sahip.

Güçlü Bir Rakiple Karşı Karşıyayız

Mavi beyazlı ekip için son derece kritik bir mücadele olan Talas müsabakası ile ilgili açıklama yapan teknik adam Erçin Çelikkaya ise yer aldığı 2 idmanda da son derece hırs ve azimli bir çalışmanın söz konusu olduğundan ve bundan çok mutlu olduğunu dile getirerek, “Pazar günü evimizde Talasgücü Belediyespor’u ağırlayacağız. Önemli bir rakip” ifadelerini kullanarak saha içerisinde iyi bir direnç gösteren rakiple karşı karşıya geleceklerinin de altını çizdi.