Meskispor

Meskispor Teknik Direktörü Görevinden Ayrıldığını Açıkladı

BAL’da mücadele veren Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor Teknik Direktörü Mehmet Altay görevinden ayrılmış olduğunun bilgisini paylaştı.

BAL’ın mücadele veren ekiplerinden Meskispor ekibinde ayrılık yaşandı. Ekibin Teknik Direktörü Mehmet Altay ile yolları ayrıldı.

Takımın hocalığını yapan Altay, görevinden istifa ettiği bilgisini paylaştı. Hocanın yapmış olduğu istifa ise kısa süre içerisinde kulüp başkanı tarafından onayladı.

Takımından ayrılma kararı alan ve istifasını veren hoca, görevi bıraktığını bildirince, Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor taraftarları durumu merak etti. İstifa konusunu doğrulayan ise ekibin kulüp başkanı Akgün Lülü oldu.

Zamanlama Üzücü Oldu

Görev ayrılık haberinin onaylanmasının ardından açıklama yapan kulüp başkanı Lülü, hocanın kendi kararı olduğunun altını çizdi. Altay için zor bir dönem süresince görev aldığını da belirten Akgün Lülü, “Takım iyi bir hava yakalamışken bu istifanın zamanlaması bizi üzdü” ifadelerini kullandı.

Bugüne kadar ki vermiş olduğu emekler için kendisine teşekkürlerini ileten başkan, tecrübeli teknik direktör için bundan sonraki futbol hayatında başarı dileklerinde de bulundu.